All-In er et eventbyrå som består av en knippe mennesker med lang erfaring innen event og kommunikasjon.

Dette er oss

All-In er praktisk talt en familie bestående av de beste folka som har gått sammen etter å ha jobbet med event og kommunikasjon i mange år.
Jens Nesse

Jens Nesse

Daglig Leder
jens@all-in.no+47 907 37 359
Jan Fredrik Karlsen

Jan Fredrik Karlsen

Kreativ Leder
jfk@all-in.no+47 414 52 065
Susanne S. Bakken

Susanne S. Bakken

Prosjektleder
susanne@all-in.no+47 928 62 698
Karianne M. Rød ( i permisjon)

Karianne M. Rød ( i permisjon)

Prosjektleder
karianne@all-in.no+47 900 80 911
Stein Hjertholm

Stein Hjertholm

Produsent
stein@all-in.no+47 907 80 274
Svein Sund

Svein Sund

Kreativ Rådgiver
svein@all-in.no+47 917 82 669
Thomas Haugom

Thomas Haugom

Prosjektleder
thomas@all-in.no+47 917 22 635
Markus Foss

Markus Foss

Prosjektkoordinator
markus@all-in.no+47 951 71 000
Jeanette Juul

Jeanette Juul

Økonomisjef
jj@all-in.no+47 958 11 612

Vi gjør eventer

All-In gjør flere titalls eventer i året og her kan du lese om noen av dem.

VG-lista Topp 20

All-In har produserte tidenes VG-lista konsert på Rådhusplassen sommeren 2019. Med nesten 60 000 publikummere snudde vi alt på hodet og brukte Oslofjorden som bakgrunn. 2020 bydde på utfordringer med tanke på COVID-19 og årets konserter ble mindre opptredener på noen av de mest spetakulære lokasjonene Norge har å tilby (se vår instagram for flere bilder). 

Telia Ansattesamling 2020

All-In produserte et av årets største arrangement på Quben i januar 2020. En ansattsamling for den norske mobil og innholdskjempen Telia. 

Hvor vi holder til

Kontakt oss

+47 907 37 359
go@all-in.no

Grundingen 3, Aker brygge
0250 Oslo, Norge

Denne siden bruker ikke cookies. Vi gidder ikke å spore kundene våre, hvorfor skulle vi det? Så du finner ingen GDPR hos All-In. Men vi bryr oss veldig om miljøet og denne siden er 100% fri for plastikk og ingen trær har blitt skadet av driften av denne siden.
All-in er sertifisert miljøfyrtårn