All-In er et eventbyrå som består av mennesker med lang erfaring innen event og kommunikasjon.

Dette er oss

All-In er praktisk talt en familie bestående av de beste folka som har gått sammen etter å ha jobbet med event og kommunikasjon i mange år.
Jens Nesse

Jens Nesse

Daglig Leder
jens@all-in.no+47 907 37 359
Jan Fredrik Karlsen

Jan Fredrik Karlsen

Kreativ Leder
jfk@all-in.no+47 414 52 065
Susanne S. Bakken

Susanne S. Bakken

Prosjektleder
susanne@all-in.no+47 928 62 698
Jens Lie-Hagen

Jens Lie-Hagen

Produsent
hagen@all-in.no+47 970 39 657
Karianne M. Rød (i permisjon)

Karianne M. Rød (i permisjon)

Prosjektleder
karianne@all-in.no+47 900 80 911
Stein Hjertholm

Stein Hjertholm

Produsent
stein@all-in.no+47 907 80 274
Svein Sund

Svein Sund

Kreativ Rådgiver
svein@all-in.no+47 917 82 669
Thomas Haugom

Thomas Haugom

Prosjektleder
thomas@all-in.no+47 917 22 635
Markus Foss

Markus Foss

Prosjektkoordinator
markus@all-in.no+47 951 71 000
Jeanette Juul

Jeanette Juul

Økonomisjef
jj@all-in.no+47 958 11 612

Vi gjør eventer

All-In gjør flere titalls eventer i året og her kan du lese om noen av dem.

VG-lista Topp 20

All-In produserte tidenes VG-lista konsert på Rådhusplassen sommeren 2019. Nesten 60 000 publikummere opplevde konserten live, og flere hundre tusen tv-seere fikk oppleve et forrykende show. Ny plassering av scenen ga bedre sikt, nytt scenedesign og en rekke andre nye elementer bidra til suksessen. I 2020 satte COVID-19 en effektiv stopper for den planlagte konserten. 

Telia Ansattesamling 2020

Telia inviterte i januar 2020 alle sine ansatte til Kick-off på Gardermoen for å involvere dem i selskapet strategi og satsningsområder. Arrangementet var i hovedsak en involverende konferanse med tungt fokus på faglig utvikling og inspirasjon for de oppmøtte. Etter at konfettien hadde lagt seg på natta var konklusjonen unison blant alle involverte: Dette ble en suksess!

Hvor vi holder til

Kontakt oss

+47 907 37 359
go@all-in.no

Grundingen 3, Aker brygge
0250 Oslo, Norge


Vi tar miljø på alvor. All-in er sertifisert miljøfyrtårn.